STAŇ SE SOUČÁSTÍ SNEAKERGALLERY

Teploty se pomalu snižují, kraťasy jsme vyměnili za kalhoty a noci začínají být dost studený… a ty víš, co tím chci říct. Začíná podzim! Oblíbené období vrstvení, vrstvení a zase jenom vrstvení. Aby ses v tomto období cítil celej den jako v peřince (z který se ti ráno do tý tmy vylízat fakt nechce) připravili jsme úplně novou várku SNEAKERGALLERY merche. Ať už máš rád crewnecky, trička nebo hoodies, u nás si zaručeně vybereš. Navíc jsme připravili tři nové designy, vybere si tak fakt každej.

DISCLAIMER

Jsem rád, že pomalu, ale jistě končí doba, kdy merche byly dělaný na fakt nekvalitní materiály, který jsi po pár vypráních mohl vzít a vyhodit. Kvalita se rychle zlepšuje a motta “kvalita nad kvantitou” se držíme i my. Proto jsme jako místo výroby zvolili Slovensko. Všechno oblečení se šije právě u našich sousedů, a je to na něm fakt poznat.  Však poslouchej, tedy spíše čti. 

Novou kolekci jsme představili poslední srpnovej víkend na pop-upu, který jsme pořádali společně s klukama z pražské značky Apex. Ti se vytvářením unikátních kousků oblečení věnují už pěknou řádku měsíců a s každou novou příchozí kolekcí přinášejí stále hezčí a hezčí kousky oblečení s vlastními designy i střihy. Kromě slušný dávky fresh kousků oblečení jsme se občerstvili několika výbornými drinky od kluků z Kolagen.cc a poslechnout si k tomu nálož kvalitní hudby od DJ KEWU, JVNZ a COUNT2COUNT

Launch kolekce měl všechno, teď se ale přesuneme k tomu nejdůležitějšímu. Představení jednotlivých kousků pěkně do detailu. 

HOODIE

Co k týhle peřince s rukávama a kapucí říct? Je z trochu silnějšího materiálu, gramáž bavlny je 500 gsm, a to znamená jediný! Přežije běžnou mikinu z řetězce a možná i tebe. Střih je taky bomba. Je mírně oversized, což zároveň vypadá dobře a navíc je fakt comfy.

Limited Wavy Hoodie Smoke

CREWNECK

Není crewneck jako crewneck. Znáš to. Objednáš si novej přírůstek do šatníku, s napětím ho rozbalíš, oblečeš a zjistíš, že mikina ti fituje, jak kdyby ji 10 let nosil tvůj o třicet kilo těžší bratr.

To je přesně to, čeho jsme se snažili vyvarovat. Crewnecky fitujou kolem krku pěkně těsně, nikde nic nevisí. Oproti tomu celkovej střih mikiny je mírně oversized a díky tomu vypadá dobře fakt na každým. Dobrej dojem jenom umocňuje výběr barev a vysoká gramáž bavlny.

Limited Liquid Crewneck Brown

TRIČKO

Triček? No těch není nikdy dost, to si přiznejme. Proto jsme je ani v týhle kolekci nemohli vynechat. Má opět příjemný oversized střih a kvalita?… Doslova probourala strop.

Limited Spray Tee Sky Blue Black

Je jasný, že by se mělo asi přidat nějaký logo. Právě proto jsme navrhli tři designy a je jen na tobě, kterej si vybereš!

SPRAY

Graffiti a streetwear. To je prostě nerozlučná dvojka. Právě na Grafitti je založená i identita našeho obchodu. Všimneš si toho jak na pultu naší brněnské prodejny, ve SNEAKERGALLERY logu, tak i na tomhle designu. Tenhle uměleckej směr je totiž založenej hlavně na svobodě. A to je něco s čím se ztotožňujeme.

Kromě spojení se streetwear komunitou je tohle logo i lehce minimalistický. Dostaneš teda kousek oblečení, který se bude hodit ke všemu.

LIQUID

“Nepřipadá ti to úplně magický?” Stejně jako Saša byl v legendárním českém filmu Pelíšky naprosto zaujatý podivným těžítkem, který přivezl učitelce Evě, pohybující se tekutina upoutala pozornost mých kolegů grafiků úplně stejně jako Sašu. Tak vzniklo Liquid logo. Poměrně výraznej design na vybraných barvách mikin dost příjemně vyniká. Co ty na to? 

Limited Liquid Crewneck Taupe

WAVY

Pokud chceš být “wavy” i ty, je zrovna tenhle design něco pro tebe. Kombinuje jemnou graffiti aesthetic našeho loga, přidává jemné proužky barvy. Dokonce budeš mít srdce skoro na správném místě! Tedy na zádech…

Tenhle design beru jako pomyslný střed mezi Spray a Liquid. . Není to teda nic, co tě úplně praští do očí, ale zase nezanikne. A to mi přijde fakt sympatický.

Limited Wavy Crewneck Ash

S žádným kouskem z nové kolekce určitě neuděláš chybu. Nehledě na to, že ti bude dělat parádu ještě pěkných pár let. To ti slibuju. Oblečení sedí oversized, pro zamýšlený střih tak jdi do své obvyklé velikosti.

Má SNEAKERGALLERY merch?

Ano, máme v prodeji celou novou kolekci oblečení s nejrůznějšími designy.

Kde je vyrobené oblečení z nové SNEAKERGALLERY kolekce?

Je vyrobené na Slovensku.

Jakou gramáž mají nové SNEAKERGALLERY mikiny?

Gramáž je dost vysoká. 500 gsm.

Jakou velikost SNEAKERGALLERY oblečení zvolit?

Všeobecně doporučujeme zakoupit svojí běžnou velikost (pro zamýšlený oversized střih). Pro běžný fit pak vybrat oblečení o velikost menší.


spot_img