S jakými teniskami se Ektor vrátil na scénu?

Po několika měsících spekulací o tom, co se stalo s Ektorem, jsme se konečně dočkali jeho návratu. Někdo by sice mohl říct, že nikdy nikam neodešel, tisíce dalších lidí na internetu by ale nesouhlasily. Ještě před chvílí totiž na všech sociálních sítích probíhaly horlivé debaty a hádky o tom, jestli je Ektor zadlužený, prodává veškerý majetek, nastupuje do vězení, nebo snad ještě něco mnohem horšího.

Osmého září ovšem Ektor vstal z mrtvých a vypustil ven nový klip k tracku To Neni Hra, který se má objevit na jeho dlouho očekávané desce Detektor 3. Ačkoliv je Ektorův zbrusu nový videoklip povedený, dnes nebudeme řešit jeho hudební ani vizuální stránku. Nás totiž zajímá spíš to, co má Ektor na nohou, proto se podíváme na jeho tenisky v klipu To Neni Hra.

Ektor – To Neni Hra.

V celém videoklipu Ektor vystřídal dva outfity. Ten první je celočerný a kombinuje Burberry mikinu s ledvinkou od značky Louis Vuitton s černými tepláky. Černé jsou samozřejmě i tenisky, u jejichž výběru se třicetišestiletý rapper rozhodl pro Nike Air Max Plus, které byly společností se swooshem v logu představeny už v roce 1998. V dnešní době běžně stojí 190 eur, což je v přepočtu přibližně 4600 korun, některá barevná provedení ale můžeš sehnat i pod retail.

Nike Air Max Plus.

U druhého outfitu Ektor zvolil Gucci polokošili s béžovým nádechem, kterou barevně sladil se siluetou Air Jordan 3 v provedení Muslin, jež vycházelo letos v březnu za 200 euro. Dnes už páry Air Jordan 3 „Muslin“ seženeš jenom za resell, který se v současnosti pohybuje okolo 8000 korun.

Air Jordan 3 „Muslin“.

Ektorova sbírka tenisek určitě nabízí ještě mnohem víc, v klipu ke tracku To Neni Hra už ale žádné další páry bohužel nenajdeme. Na další přehlídku outfitů a jejich rozbor si proto budeme nejspíš muset počkat až do doby, kdy Ektor vydá album Detektor III, nový klip, nebo si alespoň obnoví svůj profil na Instagramu. Který outfit z videoklipu tě celkově baví víc?

spot_img