NEJLEPŠÍ PALACE KOLABORACE 

Londýnská značka založená v roce 2009 Levem Tanjuem a Gerethem Skewinsen, uchvátila svět nejen Tri-Ferg logem, spoustou zajímavých designů nebo cool příběhem, ale i celou řadou super kolaborací. Já jsem pro tebe vybral ty nejzajímavější z nich. Tak se na ně pojďme podívat! 

PALACE x GUCCI

Tohle netradiční kolabo spatřilo světlo světa na podzim roku 2022. Klasické Gucci loafers s jemným Palace brandingem, fotbalový dres s italskými prvky nebo crazy Y2K mikina. Nabídka byla opravdu široká!

Palace x Gucci

Kromě samotných produktů mě fakt dost zaujalo i úvodní video ke kolekci. V tom se jako vždy střídají nejznámější skatový jména (Lucien Clarke, Heitor da Silva…) a díky dobrému zpracování dává fakt super vibes. Doporučuju zkouknout. 

Palace x Gucci

PALACE x STELLA ARTOIS

Skate a pivo. Je jen málo kombinací, které se takhle doplňují a zároveň jsou pro skaters tak trochu každodenním chlebem. Proto se kluci z Palace v roce 2021 rozhodli vytvořit kolaboraci, o které  se jim při zakládání značky ani nezdálo. 

Palace x Stella Artois

Pro celou kolekci oblečení jim belgický pivovar propůjčil své ikonické logo, na kterém jednoduše změnili nápis na “Palace Artois” a natiskli na trička, bundy nebo kraťasy. 

Palace x Stella Artois

Doopravdy mistrovským kouskem byla pak marketingová kampaň. V rámci ní byly otevřeny dvě hospody (v Londýně a New Yorku), které měly interiér jako z promo videa ke kampani. Navíc bylo v místních obchodech s potravinami rozmístěno spousta plechovek s pivem vyrobených pouze pro účely této spolupráce a na zákazníka tak čekalo milé překvapení (později se na resell marketu prodávaly zhruba za desetinásobek původní ceny). 

PALACE x ARCTERYX

Kolaborace londýnského Palace a kanadské outdoor značky Arcteryx bylo skutečně přelomové. Dokázalo totiž zbořit pomyslnou stěnu mezi oběma odvětvími a jednoduchost provedení byla zároveň inspirací pro další kolaborace (Jil Sander…).

Palace x Arcteryx

A není se čemu divit. Právě jistá obyčejnost se pro tuto příležitost perfektně hodí, kousky díky ní nepostrádají nadčasovost a člověka tak neomrzí po jedné sezóně. Ostatně, jak by sis u bundy za 20 tisíc přál. 

Palace x Arcteryx

PALACE x Y-3

Spojení fotbalu a skateboardingu v jeho nejlepší podobě! To byla loňská kolaborace Palace a Y-3.

Palace x Y-3

Kolekce kromě hvězdného starringu v reklamním spotu (Zinédine Zidane a Lucas Puig) přinesla celou řadu doopravdy zajímavých designů. Od fotbalových dresů, přes cool bundy až po tenisky adidas Y-3 Yuuto

Palace x Y-3

Z každého kousku přímo čiší unikátnost a je myšleno i na nejmenší detaily. Zkrátka… nemám co dodat!

Palace x Y-3

PALACE x C.P. COMPANY

Málokterá značka je tak pevně spjatá s prostředím Anglie jako C. P. Company. Od fotbalových stadionů, přes restaurace až po běžný nákup v potravinách. Potkáte ji zkrátka všude. Nemůžeme se tedy divit, že v prosinci minulého roku sáhnul Palace právě po ní.

Palace x C.P. Company

A jak to mohlo dopadnout? No jasně, že skvěle. Kolekce je doopravdy komplexní (najdeš v ní vše od svetrů až po boty v trojité spolupráci se značkouDiemme Footwear), výrazně vzdává hold italskému dědictví brandu a do toho jsou jednotlivé pieces fakt unikátní. Za mě jasný adept na kolaboraci roku 2022. 

Palace x C.P. Company

Jak sis  asi stačil všimnout, Palace kolaborace fakt jdou. A já se nemůžu dočkat co v druhé půlce roku 2023 vymyslí! A co ty? Máš nějakou oblíbenou Palace kolaboraci?

V jaké Palace kolaboraci se objevil Zinédine Zidane?

V kolaboraci Palace a Y-3.

Jaká je nejlepší Palace kolaborace?

Mezi nejlepší kolaborace rozhodně patří Palace x C.P. Company nebo Palace x Y-3.

spot_img