Jarní nálož inspirace

Jaro nám klepe na dveře! Jak sis určitě stačil všimnout, teploty nám po prakticky nekonečné zimě konečně stoupají a venku začíná svítit sluníčko. 

To znamená dvě věci! Zaprvé budeš konečně moct přestat brát vitamíny na zlepšení nálady (čti vitamín D), protože potřebnou dávku štěstí ti budou dodávat dlouhý, slunný dny. A druhá věc? Ta je ještě příjemnější! 

S jarem se totiž nutně pojí každoroční obměna botníku a šatníku s kterou ti tenhle rok pomůže naše SPRING SALE

Říkáš si, že nevíš, kde s výběrem začít? To nevadí. Od toho je tu jarní editoriál.

Nejklíčovější část outfitu jsou samozřejmě tenisky. Začít můžeš s Nike LD Waffle sacai Green Multi, ke kterým můžeš sladit svoje oblíbený volný džíny a třeba HUF New Dawn Triple Triangle Tee Black.

Chybu ale neuděláš ani s Nike Dunk Low Disrupt Cactus Flower (W). Fialová barva na nich je moc pěkná a nebál bych se okolo ní postavit celý outfit. Krásně se budou doplňovat s HUF In Bloom Tee White nebo fialovým Palace Tri-Ferg Patch kulichem.

Nebyl by to ale pořádný výběr bez páru J’s. Jako ideální se jeví Jordan 3 Retro Cool Grey 2021 (GS)! Spolu s béžovýma kalhotama a zelenou mikčou HUF pěkně kontrastují a paleta barev je pro oči dost příjemná.

Jaro? To je ideální i na výlet do přírody. Proto jsme pro tebe přidali ještě jeden outfit, který je k tomuto účelu přímo dělaný. Nike React Element 87 v kombinaci s Pleasures tričkem nebo mikinou Palace je ztělesněním pohodlnosti a na delším tracku tak budou jedinou limitací tvoje nohy.

Nesmím zapomenout ani na značku, která je v posledních letech na vrcholu svojí popularity. New Balance! Do jeho modelu New Balance 550 se díky kolaboracím s Aimé Leon Dore a jednoduché paletě barev zamiloval nejeden teniskový nadšenec. A byla by chyba ho vynechat. 

New Balance 550 Au Lait kombinujou zajímavou oranžovohnědou barvu s bílými a šedými prvky. Tenisky tak snadno sladíš… třeba k Pleasures tričku a oblíbeným manžestrákům.

Pojďme na závěr výběr trochu rozzářit se Stüssy Rat Pigment Dyed Tee Butter, které můžeš zkombinovat třeba s Nike LD Waffle sacai CLOT Kiss of Death 2 Cool Grey.

spot_img