Červnový výběr tenisek, které musíš mít

Léto je v plném proudu a ty si stále lámeš hlavu, jaký nový pár vybrat? Možná ti to trochu ulehčím, ukážu ti totiž výběr toho nejlepšího, co se nám v měsíci červnu objevilo na webu. Nebudou chybět oblíbený Jordan 4 retro nebo silueta, která naprosto válcuje trh! Tak co,  jdeme na to?

Jordan 4 retro

Čtyřky se stávají čím dál tím populárnější. Kombinace pěkný siluety a kvalitních materiálů baví snad každýho. Navíc dělají fakt pěknou nohu. Proto bych se vůbec nebál trochu plácnout přes kapsu a nějaký fajnový koupit. Z červnový selection ti doporučím třeba Jordan 4 Infrared, Jordan 4 Zen Master, Military black či Blank Canvas. Tak šup šup, než budou pryč!

Jordan 1 low

Ne každý přes léto feeluje vyšší modely J´s, právě od toho jsou tu lowčka. Ty poskytujou stejnej komfort jako Air Jordan 1 High, zároveň jsou ale nižší a cutnutý někde zhruba pod kotníkem, takže na léto ideálka. Navíc budou vypadat dobře jak ke kraťasům, tak i ke kalhotům, až se zase trochu ochladí. A to se vyplatí, ne? 

Z nejnovějších přírůstků můžu jmenovat Jordan 1 Low OG bleached coral nebo tolik oblíbené Jordan 1 Low Bred Toe (u těch jsme dostockovali snad všechny velikosti).

Jordan 1 Low Bred Toe

Jordan 6 retro

Pojďme s číslama ještě trochu výš. Kromě čtyřek náš sortiment obohatily i šestky, nejzajímavější jsou podle mě tyto dvě colorways – Jordan 6 retro DMPCarmine, ve kterých dokonce Michael Jordan odehrál několik zápasů. A řeknu ti takový menší tajemství… Ani jeden z párů nikde jinde než u nás neseženeš! 

Nike Dunks

Basketbalová silueta s ne tolik basketbalovými barvičkami. I přes to, že Dunky byly původně určený pro vysokoškolský basketbalový týmy, postupem času se z sportovních hřišť přenesli do ulic. Dneska je to nepostradatelná součást snad každého botníku a zejména díky široké nabídce barev se těší neskutečné oblibě. Já můžu celý červen oči nechat na krásném modrém provedení aka Nike Dunk Low Valerian Blue.

Nike Dunk Low Valerian Blue

Nebál bych se ale sáhnout ani po něčem, co je trochu víc orientovaný na skate, zároveň ale vypadá sakra dobře. Myslím tím Nike SB Dunk Low Cognac a Nike SB Dunk Low Philadelphia Phillies, který si bere inspiraci z dresů filadelfijského baseballového klubu. 

Nike SB Dunk Low Philadelphia Phillies

Jasně, že tohle není vše, určitě koukni do celý kategorie, kde toho za červen přibylo fakt hodně. Přikládám ti link, ať ti ulehčím cestu.

New Balance

No, New Balance v mém výběru samozřejmě nemůže chybět, hype kolem týhle značky (zejména pak kolem siluety 550) je totiž fakt obrovskej. Unikátnost jejich bot si u nejednoho člověka vydobyla místo v jeho “sneaker srdíčku”. V červnu jsme dostali pár opravdu zajímavých kousků a dopředu ti prozradím, že se máš na co těšit i v červenci, ale pssst. 

New Balance 550 Cream Black


Hledáš náhradu za svoje starý Air Force 1? Nebo jen chceš vystoupit ze svojí komfortní zóny a otestovat, jestli tahle neustále zmiňovaná bota stojí za to? Ať už tak či tak, New Balance splňuje oboje. Kromě dobrýho looku na noze dostaneš u 550 i perfektní kůži, co vydrží fakt dlouhý roky a typických prasklinek se tady bát opravdu nemusíš. Zejména v Cream Black colorway New Balance míří na lehkou Aimé Leon Dore estetiku, která zkrátka a dobře funguje.

New Balance 550 Cream Black

New Balance 2002R

Nebo jak se v naší bublině říká: daily shoe. I tohle přízvisko pro mě ztělesňuje tahle bota. Má totiž vše, co každodenně potřebuješ. Nechybí pohodlnost, kvalitní materiály a vzhled, za kterej by se nestyděl ani jedinej taťka na americkým baseballovým stadionu. To vše doplňují dost netypické, ale zároveň trendy barvy a to mě fakt baví!  Koukni třeba na New Balance 2002R Bone Light Aluminum nebo New Balance 2002R Atlas Lemon Haze.

New Balance 2002R Atlas Lemon Haze a New Balance 2002R Bone Light Aluminum

Yeezy

Nemůžu vynechat ani adidas, od něj nám tu přibylo taky pár hezkých kousků, hlavně z jeho spolupráce s Kanyem Westem. Z 350 nově máme Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint, Yeezy Boost 350 V2 Bone a pokud chceš vypadat stejně dobře jako Alex na fotce, nebál bych se vyzkoušet ani nové Yeezy Boost 350 V2 Mono Ice

Jasný je, že s létem se nutně pojí i vhodná obuv, tedy pantofle. Pokud je spojíme se slovem nejpohodlnější dostaneme jasný výsledek. Yeezy Slides! Těch nám na webu opět přistála celá řada, hlavně pak v barevných provedeních Yeezy Slide Onyx a Yeezy Slide Pure. Dokonalý match s letním počasím. Sluníčko a bouřky… Možná raději vem pro  každou příležitost jeden pár. 

Yeezy Slide Pure a Yeezy Slide Onyx

Výběr je širokej dost. Teď už je to jen na tobě. Já ti přeju šťastnou ruku u výběru a plnou peněženku při placení. Tak zas za měsíc!

Jaké jsou nejlepší boty na léto?

Doporučil bych siluetu Jordan 1 low, Nike Dunk nebo Yeezy Slide.

Proč je New Balance tak populární?

Zejména kvůli neotřelosti designu jejich bot a vysoce kvalitnímu zpracování.

Jaké pantofle jsou nejpohodlnější?

Za mě určitě Yeezy Slides! Poskytují až silně návykové pohodlí.

spot_img